Temel Bilgi Teknolojileri 1 vize ünite özetleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy / LÜTFEN yıldıza tıklayarak YAZIYA OY VERİNİZ / ortalama: 3,67 / 5)
Loading...

Adalet bölümü 1. sınıf 1. dönem Temel Bilgi Teknolojileri 1 vize ders notları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi adalet bölümünde birinci sınıfta görülen derslerden birisi de Temel Bilgi Teknolojileri 1 dersidir. Toplam 8 üniteden oluşan ve 3 kredisi olan ders için vize konuları ilk 4 üniteyi içermektedir.

Aşağıda yer alan ders özetleri Anadolu Üniversitesi öğretim elemanları tarafından hazırlanmış ders özetleridir. Bu özetleri, adalet bölümü ilk yarı yılını okurken E-kampüs sisteminde de görmeniz mümkündür.

Temel bilgi teknolojileri ders özetinde ilk 4 üniteye ait konu özetleri yer almaktadır ve bu özetler, haliyle vize sınavına yöneliktir. Pdf formatındaki özetleri bilgisayarınızda görüntüleyebilir ya da doğrudan indirebilirsiniz.

adalet tbt ders özetleri vize

Final için ders özetine ihtiyacınız varsa, bu bağlantıya tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Temel bilgi teknolojileri dersi aslında zor bir ders değildir. Özellikle internetle ve bilgisayarla yakından ilgilisi olanlar bu dersi rahatlıkla verebilir. Zor olan kısmı, ders içeriğindeki bazı programlara dair teknik ve detaylı bilgilerin bilinmesi gerekliliğidir. İşte bu noktada, aşağıda yer alan ders özetinin vize için gayet yeterli olacağını söyleyebilirim.

Adalet bölümü 1. yarıyıl temel bilgi teknolojileri vize ders notları oku (1-4 Üniteler)

Etiketler:,
One Comment

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir